mthturkeyclub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mthturkeyclub

Maximum The Hormone Türkiye Fan club

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Asian Kung-Fu Generation

2 posters
YazarMesaj
Daisuke
Admin
Daisuke

Asian Kung-Fu Generation Empty
MesajKonu: Asian Kung-Fu Generation   Asian Kung-Fu Generation Icon_minitimeCuma Ara. 28, 2007 7:43 am

Asian Kung-Fu Generation Asiankungfugenerationqx0

1998 yılında japonya'da kurulmuş alternative rock grubu. kurulduğu yıllarda bir kaç demo ve ep yayımladıktan sonra 2003 yılında kara talih gruba gülmüş ve 6 şarkıdan oluşan ilk "mini albümümüz bu bizim ehühühea" dedikleri "houkai amplifier" albümü yayımlayıp feci gaza gelen grup aynı yıl içersinde bir de beni müthiş bir şekilde ihya ettikleri "kimi tsunagi five m" yayımlar ve bütün japon alterno tayfasını aynı bizim mor ve ötesi gibi peşinden sürükler. elemanlar 2004 yılında da "boş durmayalım halkımıza yeni eserler sunalım... ne dersin ichiji kardeş" diyerek içinde 12 tane şarkı bulunan "sol fa" albümünü yayımlar ve beni bir kez daha ihya ederler. umarım aynı şekilde bu yükseliş devam eder diyerek grup elemanlarının adları ve kullandığı enstrumanlara geçelim...

masafamu gotou: gitar, vokal
ichiji kiyoshi: davulcu
takahiro yamada: bas, vokal
kensuke kita: gitar, vokal
http://www.narutofantr.web.tr.tc
Leviathan

Leviathan

Asian Kung-Fu Generation Empty
MesajKonu: Geri: Asian Kung-Fu Generation   Asian Kung-Fu Generation Icon_minitimePaz Ocak 20, 2008 9:35 am

FMA'e yaptıkları şarkıları bir dönem dinlerdim ama daha fazla ilgimi çekmediler.

Asian Kung-Fu Generation
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» asian kug-fu generation-rewrite hulen!