mthturkeyclub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mthturkeyclub

Maximum The Hormone Türkiye Fan club

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bleach

3 posters
YazarMesaj
Daisuke
Admin
Daisuke

Bleach Empty
MesajKonu: Bleach   Bleach Icon_minitimePerş. Eyl. 27, 2007 11:13 am

Ichigo Kurosaki, ruhları görmek gibi özel bir yeteneği olan, asi bir gençtir. Hikaye, tuhaf giyinmiş bi yabancı birdenbire Ichigo’nun yatak odasında görünüvermesiyle başlar. Bu yabancı onun kendisini görmesine şaşıran shinigami Rukia Kuchiki’dir. Sonraki gün Rukia transfer öğrenci olarak Ichigo’nun sınıfına gelir. Şaşırdığı üzere Rukia normal bir insan gibi görünmektedir. Rukia, kendini, insan dünyasında kalmak zorunda bırakan şeyin Ichigo’nun normal olmayan gücü yüzünden kendi gücünün hepsini emmesi olduğunu düşünmektedir. Bu yüzden yeteneklerinin iyileşmesini beklerken gigai (yapay insan vücudu) kullanır. Bu sırada Ichigo da Rukia’nın shinigamilik –hollowları yoketme ve ruhları öteki dünyaya yollama- görevini üstlenmek zorunda kalır.Bütün Bleach karakterleri “ruhlar“dır. Yaşayan insanların vücutlarının içinde bulunan bedensiz ruhlar, ektoplazmadan (霊子 reishi) oluşmuşmuşlardır ve bedenin anatomisiyle aynı şekle sahiptirler. Bu form bütün ruh oluşumlarını kapsar; akıl ve vücud arasında mesafe yoktur. Bleach’te çeşitli ruh tipleri vardır. Herbiri farklı görsel yapıya ve dövüş tekniğine sahiptir.
http://www.narutofantr.web.tr.tc
nymphiem
Misafir

Bleach Empty
MesajKonu: Geri: Bleach   Bleach Icon_minitimePerş. Eyl. 27, 2007 11:14 am

Death Note RULEZzz!!
Daisuke
Admin
Daisuke

Bleach Empty
MesajKonu: Geri: Bleach   Bleach Icon_minitimePerş. Eyl. 27, 2007 11:15 am

desu noto da var konu olarak ama bleach de güzeldir haa çok severim ben Basketball
Shiniko

Shiniko

Bleach Empty
MesajKonu: Geri: Bleach   Bleach Icon_minitimePerş. Eyl. 27, 2007 12:33 pm

Bleach'i gelip bana sorcaksın Razz
Şaka bi yana cidden tapındığım tek anime serisidir kendileri.
Tek kelimeyle HA-Ri-KA!
AmeNoMoshiko

AmeNoMoshiko

Bleach Empty
MesajKonu: Geri: Bleach   Bleach Icon_minitimeC.tesi Eyl. 29, 2007 7:52 am

daha dün gibi hatırlarım ilk bleach bölümünü izleyişimi.. Embarassed o zamanlar narutoyu izlerken ağlamak geliyo içimden lanet olası fillerlar yüzünden..hatta ilk bölümünü izlediğim gün o naruto fanları bilirler kakashi'nin maskesini indirme olayı dönüyordu ortalıkta..nyse ilk bleachı seyrettiğimde o küçük sokak başında kalmış ruha hergün çicek getiren çocuğu gözlerim dolarak izlemiştim..evt evt bu olabilir diye düşünmüştüm..bu passiv bir anime olmayacak...sonra ilk bölümde ichigonun zankaputo'su olan zangetsuyu eline aldıgında narutodan daha olgun ve daha görsel bir yapım buldum sanmıştım.ki hatırlarsınız ilk bleach offical sublarında arkadaslarımız ''this show's way better than naruto'' lol! diyerek naruto'ya ve lanet fillerlarına bir misilleme yapılmıştı....böylece başladık...narutonun fillerları uzadıkça uzadı..bu boşluktan yararlanan bleach ön sırayı kaptı ve 5 aylık altın dönemini o filler aylarında yaptı..mükemmel hikaye kurgu..sürükleyici savaş sahneleri ..ichigonun iç dünyasında ki hollow ile savasları.....sonra aynı hayata düştü...mangayla hizayı çekememişlerdi..ve gene aylarda sürecek anlamsız filler lar araya girdi işte o gün bu gündür hala bleach fillerlardan kurtulma cabasındadır...her hafta bölümlerini takip ettiğim bleach (ki bunu söylemekten gurur duyuyorum) fillerlardan kurtulacak yakında..son vuruşları yapıyorlar...yakın gene ekranlarda korkunç bir sürü MENOS GRANDE'ler göreceğiz inş... Sleep
Daisuke
Admin
Daisuke

Bleach Empty
MesajKonu: Geri: Bleach   Bleach Icon_minitimeC.tesi Eyl. 29, 2007 8:57 am

vala bende narutoda filler bölümüne geçtiğimde başladım bleach e ve yarım kaldı bi türl devam edemedim Sad
AmeNoMoshiko

AmeNoMoshiko

Bleach Empty
MesajKonu: Geri: Bleach   Bleach Icon_minitimeC.tesi Eyl. 29, 2007 9:06 am

cok sey kacırma daisuke....cidden bleach izlenmesi gereken bir anime....hatta o ilk sezonu açıkcası naruto ya basar...ön yargılı biri değilim..bleach ve naruto'yu aynı anda izlemiş kişiler bu dediğimi anlıyacaklardır..bence sen arada bir bleach'e bak genede... study...

emin ol seviceksin.
Daisuke
Admin
Daisuke

Bleach Empty
MesajKonu: Geri: Bleach   Bleach Icon_minitimeC.tesi Eyl. 29, 2007 9:12 am

biliyorum bleach in ne kadar güzel olduğunu ama başta death noteo lmak üzere birtde narutoyu bitirip öyle devam edicem

Bleach
1 sayfadaki 1 sayfası