mthturkeyclub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mthturkeyclub

Maximum The Hormone Türkiye Fan club

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Animetal

YazarMesaj
Daisuke
Admin
Daisuke

Animetal Empty
MesajKonu: Animetal   Animetal Icon_minitimeCuma Ara. 28, 2007 7:42 am

Animetal Animetal2vi1

ANİMETAL

Animetal grubu adi uzerinde anime ve metal muzigi birlestiren bir grup japonyada oldukca taniniyor ve seviliyor muzikleri konusunda soyliyecegim sey vocalin cok sertdir.nimetal speed metal bir grup uc as uyeden olusan grubun tum uyeleri iyi is cikartiyor her yeni albumde dahada ileriye giden bir takim calismasi goruyorsunuz. Animetal marathon 5 albumu artik adamlarin ne kadar yol katettiklerini gostermistir.gitarist syu ile japonyada gercek bir deha olarak taninan bass gitarist masaki grubun en onemli kismini olusturuyor vocalin ismi Eizo Sakamoto. Animetal grubunun daha ne kadar devam edicegini zaman gostericek syu animetal disinda galneryus ve aushvitz grubunda caliyor bu elinde sonunda bir secim yapmaya zorluyacak gibi geliyor bana. grubun parcalarini dinlemek zor gelebilir muhtemelen ama eger dinliycek olursaniz juppongatana x,ikuso bd 7!, parcalarini dinliyebilirsiniz. muhtemelen sozler disinda kalan kismi muziklerin cok seviceksiniz iyi is cikartiyolar tek umudum bir gun kalkip inglizce album yapmalari.
Masaki ve syu ayri ayri yerlerdede konsere baska gruplarla yada tek baslarina cikiyolar bi nevi G3 yapiyorlar grubun baska bir gitaristi yok zaten gerekte yok animetalde yaptigi oldukca iyi syu nun ancak bu performansi nedense galneryus power metal grubunda gerceklestirememis ayrica ek bir bilgi olsun grup onceden grup 5 kisiden kisiden olusuyordu ilk gitaristleri gruptan ayrildi adi sheja dir ve yerine syu geldi iyide oldu kotulemek istemem ama pek iyi caldigini soyliyemiycem eski gitaristin ilk gitaristlerinin oldugu bir konser videosu varda lise grubu dinler gibiydim. Syu gitaristinden 23 yasinda bu kadar iyi bir gitarist gorebiceginizi sanmiyorum su siralar . Bana gore syu nun en buyuk ozelligi oldukca duygulu ve fantastik sololar uretmesi animetalide bundan dinliyordum zaten grup parcalari albume yerlestirirken hangisinin ilk olacagin nasil karar veriyor anlamadim albumlerde 40 kadar sarki var tabiki hepsine yakini cover ama bu coverlerin hepsi cok kaliteli yapiliyor gercegi soylemek gerekirse adamlar cok eglenceli bir muzik yapiyorlar. Grup ara sira animetal marathon albumleri disinda animetal lady marathon albumleri cikariyor bu albumlerdeki vocal bayan ve emin olun ki erkek vocalden daha iyi davulda da galneryus grubunun davulcusu Satoh yer aliyor bu grupta animetal aslinda basarisini Juppongatana x parcalarina borclular grubu taniyan herkes bu parcayi bilir hatta az dinleyenler dahi bu parca ile bilirler grubu ulkemizde ve avrupada pek taninmamasinin en buyuk nedeni yaptiklari japonca muzik yoksa adamlarin hicbir eksigi yok. son birsey daha Animetal albumleri sony damgali cikiyordu artik vap ismindeki sirketin damgasi ile cikiyor.

Albümler
* Animetal Marathon (アニメタル・マラソン, Animetaru Marason?)
* Animetal Marathon II: Tokusatsu Collection (アニメタル・マラソンⅡ ~特撮編~, Animetaru Marason Tsū ~Tokusatsu Hen~?)
* Best of Animetal (アニメタルのベスト, Animetaru no Besuto?)
* Animetal Marathon III: Tsuburaya Productions Collection (アニメタル・マラソンⅢ ~円谷プロ編~, Animetaru Marason Surī ~Tsuburaya Puro Hen~?)
* Complete First Live
* Complete Last Live
* Animetal Marathon IV (アニメタル・マラソンⅣ, Animetaru Marason Fō?)
* Animetal Marathon V (アニメタル・マラソンⅤ, Animetaru Marason Faibu?)
* Animetal Marathon VI (アニメタル・マラソンⅥ, Animetaru Marason Shikkusu?)
* Animetal Marathon VII: Fight! Metal Hero (アニメタル・マラソンⅦ ~戦え!メタル・ヒーロー~, Animetaru Marason Sebun ~Tatakae! Metaru Hīrō?)
* Decade of Bravehearts

Şiddetle tavsiye ediyorum Wink
http://www.narutofantr.web.tr.tc

Animetal
1 sayfadaki 1 sayfası